Gizlilik Politikası

Eğer daha fazla bilgi için talebiniz veya gizlilik politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta ile bize ulaşın htmlevi@gmail.com

Biz http://htmlevi.blogspot.com/ olarak ziyaretçilerimizin gizliliği son derece önemli olduğu, bu gizlilik politikası belge detaylı kişisel bilgi türleri toplanır ve http://htmlevi.blogspot.com/ tarafından kaydedilir.

Log (Logaritma) Dosyaları 

Diğer birçok web siteleri gibi http://htmlevi.blogspot.com/ log (logaritma) dosyaları kullanır. Genellikle hosting için standart prosedür ve hizmetler için en iyi analitik bilgileri barındıran log (logaritma) dosyalarının bir parçasıdır. Bu dosyalar sadece site ziyaretçileri kaydeder. Log (logaritma) dosyalarının içindeki bilgiler internet protokolü (IP) adreslerini, tarayıcı türü, Internet Servis Sağlayıcı (ISS), tarih / zaman damgası, atıf / çıkış sayfaları ve muhtemelen tıklama sayısını içerir. Bu bilgiler trendleri analiz ederek siteyi yönetmek, site çevresinde kullanıcının hareketlerini izlemek ve demografik bilgi toplamak için kullanılır. IP adresleri ve diğer benzeri bilgiler, kişisel herhangi bir bilgi ile bağlantılı değildir.

Çerezler ve Web İşaretleri 

http://htmlevi.blogspot.com/ sitesi, ziyaretçilerin siteye erişmesi veya siteyi ziyaret ettiklerinde hangi sayfaların daha çok kullanıcıya özgü bilgiler, tercihler ve kişiselleştirme veya misafir ziyaretçiye dayalı web sayfası içeriği özelleştirmek için, misafir hakkındaki bilgileri saklamak için tarayıcıdaki çerezleri veya ziyaretçinin tarayıcı üzerinden gönderdiği diğer bilgileri kullanır.

Çevrimiçi Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası sadece çevrimiçi faaliyetler için geçerlidir ve ortak ve / veya sitemizde çevrimiçi olan ziyaretçiler ve ilgili bilgiler için geçerlidir. Bu politika herhangi bir bilgi toplayan çevrimdışı veya bu web sitesinden başka kanallar üzerinde geçerli değildir.